11 maja 2020

Jestem studentem Inżynierii Środowiska na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Wybierając Liceum w Tarnowie Podgórnym, nie sądziłem, że będzie to jedna z najlepszych decyzji, jaką podjąłem w karierze edukacyjnej. LOTP charakteryzuje się kameralnym wnętrzem, indywidualnym podejściem nauczycieli i pracowników szkoły, możliwością wyjazdów na uczelnie wyższe oraz szeroką, różnorodną ofertą zajęć pozalekcyjnych. Co najlepiej wspominam z mojego pobytu w LOTP? Był to czas nauki, czas integracji oraz wspólne świętowanie przy kawie i słodkościach.

Nie jesteś pewien wyboru? Zaryzykuj nie pożałujesz!

Maciej Augustyn, 2013-2016

Maciej Augustyn