8 kwietnia 2020

“Biblioteka szkolna w czasie zarazy”

W związku z ogłoszonym stanem epidemii koronawirusa w Polsce i na świecie  działalność i funkcjonowanie bibliotek uległy zmianie i ograniczeniu.

Biblioteki, podobnie jak większość innych instytucji kultury, nauki i edukacji, zostały zamknięte dla użytkowników, a inne formy działalności bibliotek zostały zredukowane do niezbędnego minimum w  tym celu Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich rozpoczęło  akcję #NieZostawiamCzytelnika, w ramach której prezentować będzie działania promujące dostęp do kultury, nauki i informacji.

O kolejnych akcjach informować będziemy w kolejnych  odsłonach “Biblioteka szkolna w czasie zarazy”.