27 kwietnia 2018

Abiturienci ze świadectwami

W piątek 27 kwietnia 2018r. cała społeczność szkolna oraz zaproszeni goście uczestniczyli w uroczystości  wręczenia świadectw uczniom, którzy w tym roku szkolnym zakończyli naukę.

Maturzyści z klas III,  oprócz ciepłych słów od Pani Dyrektor oraz swoich wychowawców, otrzymali czterolistne koniczynki, aby przyniosły im szczęście na egzaminie dojrzałości. Po przemowach i wystąpieniach na scenie pojawili się uczniowie klas II, którzy w krótkim przedstawieniu „Jeden z 5-ciu” w humorystyczny sposób pożegnali swoich starszych kolegów.

Trzymamy mocno kciuki, aby wszyscy tegoroczni maturzyści z LO w Tarnowie Podgórnym sukcesem zakończyli egzaminy !

III a
III b