13 listopada 2018

Bardzo dobre wyniki w Powiatowym Konkursie ekologicznym na szczeblu szkolnym.

Szkolny etap powiatowego konkursu ekologicznego  „ Kochajmy nasze małe ojczyzny”

25 października uczniowie klasy II c, uczący się biologii na poziomie rozszerzonym napisali test konkursowy , który składał się z 30 pytań zamkniętych. Uzyskane przez nich wyniki na tym etapie są bardzo dobre. Trzech uczniów z największą liczbą punktów przeszło do etapu powiatowego, w którym  naszą szkołę będą reprezentowali; Kucharczak Oskar, Bartosz Zwoliński i Jakub Goraj z klasy II c. Kolejny etap odbędzie się w ostatnim tygodniu listopada w siedzibie Starostwa Powiatowego.

Życzę powodzenia.

Alina Śmidoda