14 marca 2022

Brązowy medal

Brązowy medal w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce dla chłopców z naszego Liceum Ogólnokształcącego im. Powstańców Wielkopolskich w Tarnowie Podgórnym.
W Dzień Kobiet męska reprezentacja udała się do sąsiedniej szkoły - Zespół Szkół Technicznych w Tarnowie Podgórnym walczyć o medal w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce. Uczniowie przegrali mecz półfinałowy z drużyna z Swarzędza. Następnie w meczu o trzecie miejsce reprezentacja naszej szkoły z dużą przewagą pokonała drużynę z Rokietnicy i stanęła na najniższym stopniu podium zdobywając brązowy medal.
Serdeczne gratulację dla naszej reprezentacji, w której znaleźli się:
  • Bartosz Opat,
  • Michał Kubala,
  • Jan Skrzypczak,
  • Tymoteusz Ignyś,
  • Maurycy Gabryś,
  • Piotr Aleksiejew,
  • Stanisław Nieczaj,
  • Jakub Szaciło.
kosz - kolaż zdjęć
Nasza reprezentacja
Gra w koszykówkę