18 grudnia 2019

Brązowy medal w Finale Wojewódzkim w Badmintonie dla LO TP

Tuż przed przerwą świąteczną byliśmy organizatorem Finału Województwa Wielkopolskiego XXI Mistrzostw Licealiady w Drużynowym Badmintonie Dziewcząt i Chłopców. Naszą szkołę w tych zawodach reprezentowała żeńska reprezentacja w składzie: ALEKSANDRA SĘKOWSKA, MARTYNA PACHALSKA oraz JULIA GÓRECKA. Dziewczyny awansowały do finału w półfinale, który odbył się w Trzciance. W zawodach wystartowało 8 zespołów żeńskich I 8 zespołów męskich.  Nasze Dziewczęta w tym Finale zdobyły brązowy medal. BRAWO! BRAWO!

Gratulujemy sukcesu! Dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły!

Klasyfikacja końcowa drużyn żeńskich:

I m-ce  – ZS 1 Ostrzeszów

II m-ce – I LO Poznań

III m-ce – LO Tarnowo Podgórne

IV m-ce – ZST Turek

V/VI m-ce – II LO Kalisz/  ZS Nowy Tomyśl

VII/VIII m-ce – LO Czarnków/ LO Słupca

Klasyfikacja końcowa drużyn męskich:

I m-ce  – V LO Poznań

II m-ce – ISOP Poznań

III m-ce – LO Słupca

IV m-ce – ZS 1 Nowy Tomyśl

V/VI m-ce – ZST Turek/  LO Puszczykowo

VII/VIII m-ce – ZS im. M Kopernika Konin/ ZSP 3 Krotoszyn

Dziękujemy bardzo:

• Pani Dyrektor SP im. A. Fiedlera w Przeźmierowie, Joannie Mizerskiej, za gościnę i udostępnienie hali sportowej do organizacji Finału,
  • Panu Jackowi Duszczykowi – za pomoc w oprawie  technicznej oraz obsługę sędziowską,
  • Firmie PowerBad i Tarnowskie Termy za ufundowanie nagród dla zwycięzców oraz uczestników Finału.
badmf
IMG_20191218_124449