12 października 2023

Debata nauczyciele vs uczniowie LOTP za nami!

Pierwsza w historii liceum TP debata nauczyciele vs uczniowie. Już wiemy, że nie jest ostatnia!!! Dyskutowaliśmy dziś o ocenie z zachowania. To nasze świętowanie Dnia Edukacji Narodowej. Tak chcemy widzieć szkołę - jako przestrzeń edukacji obywatelskiej, kultury dialogu, której tak bardzo brakuje w przestrzeni publicznej. W Tarnowie Podgórnym robimy to.
Nauczycieli reprezentowały panie: Hanka Piotrowska, Anna Kępińska-Dymel, Marzena Kasendra-Filipiak i Wioletta Pilarczyk- Urbaniak. Drużyna uczniów skladała się z rewelacyjnych debatantów: Helena Jarocka, Szymon Nowak, Antek Jerzmanowski, Martyna Gołembka. Marszałkiem debaty był Wiktor Środecki, a całość wydarzenia poprowadziła p. Paulina Habryło.
Teza brzmiała: System ocen z zachowania przynosi więcej szkód niż korzyści w polskich szkołach.
Tak się rodzi mądra tradycja!
Kolaż zdjęć z debaty Nauczyciele vs Uczniowie LOTP
Uczestnicy debaty Nauczyciele vs Uczniowie LOTP