20180123_105631
1 lutego 2018

Dni Akademickie na Wydziale Biologii UAM

8 lutego 2018 roku uczniowie naszej szkoły kolejny raz zasiądą w pracowniach i salach wykładowych UAM , aby rozwijać swoje umiejętności i poszerzać wiedzę z biologii.
Tym razem klasa patronacka z rozszerzoną biologią została podzielona na grupy, które będą uczestniczyły w zajęciach o różnej tematyce, ustalonej w porozumieniu  z pełnomocnikiem Dziekana Wydziału Biologii UAM do spraw organizacji Lekcji Akademickich, dr Zbigniewem Czaplą.
Szczególną wagę zwracamy w tym zakresie na różnorodność, tak aby każdy z uczestników odnalazł w trakcie zajęć coś dla siebie. Nauczycielce biologii zależy na tym, aby uczniowie zetknęli się z tym przedmiotem w bardzo szerokim ujęciu, zaczynając od tematyki dotyczącej komórek, a kończąc na organizmach oraz poziomie ponad organizmalnym.