Drużyny - Edycja 2020/2021

Ligi przedmiotowe są turniejem i mają charakter pojedynku pomiędzy reprezentacjami szkół, które tworzą ośmioosobowe drużyny uczniowskie, ustalane przez każdą szkołę. W każdej rundzie szkoła wystawia trzech dowolnych uczestników spośród 8-osobowej drużyny szkolnej. O składzie drużyny w danym pojedynku decyduje opiekun drużyny.

Drużyny reprezentujące Naszą Szkołę to:

Liga Języka polskiego:

Trener: Michał Kokorzycki

Zawodnicy: Dąbrowska Patrycja, Gruchot Nadia, Lewiński Bartłomiej, Mazurkiewicz Antoni, Piekarek Adam, Szlandrowicz Emilia, Szyling Julia, Węgrzyn Jakub.

Nazwa drużyny: Literackie Lwy

Liga angielskiego:

Trener: Paweł Dłużewski

Zawodnicy: Bajek Aleksandra, Cieśnik Jakub, Frąckowiak Gabriela, Jakubowski Mikołaj, Lewinski Bartłomiej, Mikołajczak Zuzanna, Omelan Julia, Rackowiak Karolina.

Nazwa drużyny: Tarnowskie Lwy

Liga Geograficzna:

Trener: Beata Matysiak-Chudzińska

Zawodnicy:  Dombrowska Marianna, Jakubowski Mikołaj, Kołowacik Jakub, Kosowska Jagna, Łuczak Weronika, Majda Martyna, Przybyła Hugo, Szukała Anna.

Nazwa drużyny: ASY Beaty

Liga Fizyczna:

Trener: Katarzyna Dreger

Zawodnicy: Bajek Aleksandra, Lewinski Bartłomiej, Omelan Julia, Piasna Patrycja, Sotek Maksim, Subsar Aleksandra, Węgrzyn Jakub, Żuchowska Klaudia.

Nazwa drużyny:

CSW2020