30 marca 2020

Drzwi Otwarte - odwołane

Ze względu na sytuację w kraju związaną z zagrożeniem epidemiologicznym jesteśmy zmuszeni odwołać zaplanowane na dni 18.04.2020 r. oraz 29.04.2020 r. Drzwi Otwarte.

Jednocześnie  chcąc wyjść naprzeciw wszystkim chętnym kandydatom - uczniom klas 8 Szkół Podstawowych oraz Waszym Rodzicom, abyście mogli uzyskac wiele cennych informacji na temat przedmiotów rozszerzonych, realizowanych projeków i wszystkich działań, które związane są nie tylko z przebiegiem nauczania w naszej szkole, ale także licznych warsztatów edukacyjnych związanych ze współpracą z Wydziałem Biologii, Wydziałem Matematyki oraz Wydziałem Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama MIckiwicza w Poznaniu postaramy się zaproponować nowy termin Drzwi Otwartych, jak tylko sytuacja w kraju unormuje się.

A tymczasem zachęcamy do sprawdzania informacji i komunikatów na naszej stronie internetowej oraz na szkolnym profilu na Facebook'u.

Drzwi otwarte