21 marca 2023

Drzwi Otwarte już za nami!

W czwartek 16 marca zaprosiliśmy do naszego Liceum ósmoklasistów zainteresowanych nauką w naszej szkole – jak zwykle dużo się działo! Nasze Liceum odwiedziło blisko 200 kandydatów wraz z rodzicami i po zadowolonych minach widzieliśmy, że bardzo się im podobało. Wszystkie nasze profile cieszyły się dużym zainteresowaniem, ale kandydatów ujęliśmy przede wszystkim atmosferą panującą w naszej szkole, zaangażowaniem uczniów i kadry dydaktycznej, a także bogatą ofertą zajęć dodatkowych, takich jak zajęcia teatralne, Koło Debat Oksfordzkich, Koło Matematyczne i wielu innych. Cieszymy się, że podobało się Wam i Waszym rodzicom w naszej szkole. Trzymamy kciuki za egzaminy i rekrutację i do zobaczenia we wrześniu!

Drzwi otwarte - kolaż
Wejście do szkoły - drzwi otwarte
Drzwi otwarte
Drzwi otwarte - pracownia chemii