Otwarta szkoła - plakat
10 czerwca 2020

Drzwi otwarte online

Szanowni Państwo!

 

Nadszedł czerwiec i wraz z nim egzaminy ósmoklasisty, po których młodzież wspólnie z Państwem stanie wobec jednego z ważniejszych wyborów w życiu – szkoły średniej. Kilka miesięcy temu zapraszaliśmy Państwa na Drzwi Otwarte do naszej szkoły, jednak trwająca sytuacja kryzysowa, która przeniosła proces dydaktyczny do świata wirtualnego, spowodowała również, że nie możemy przeprowadzić planowanych Drzwi Otwartych w starej formule. Nie zrezygnowaliśmy jednak ze spotkania z Państwem i chcemy zrobić coś, czego w historii naszego liceum nie było – Drzwi Otwarte online! Serdecznie zapraszamy młodzież i rodziców na spotkanie z naszą szkolną społecznością na naszym profilu facebookowym.

Nasze wirtualne spotkanie będzie miało dwie części – podczas pierwszej uczestnicy (Dyrektor Szkoły, nauczyciele, przedstawiciel RR oraz uczniowie) odpowiedzą na pytania, które zwykle padają podczas Drzwi Otwartych. Drugą część pozostawiamy do dyspozycji gości – rodziców i młodzieży. Podczas całego spotkania, poprzez czat, będzie można zadawać nam pytania, na które wówczas odpowiemy.

Zapraszamy na nasz profil: https://www.facebook.com/LOTarnowoPodgorne/

wtorek 23.06 godz. 18:30

 Link do wydarzenia --> https://www.facebook.com/events/706693693237713/?active_tab=about

Zespół ds. promocji

Liceum im. Powstańców Wielkopolskich w Tarnowie Podgórnym

       
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.