16 października 2017

Dzień Edukacji Narodowej

16 października 2017 r. w naszej szkole odbył się apel i uroczyste świętowanie Dnia Edukacji Narodowej.

Po odśpiewaniu hymnu państwowego oraz okolicznościowym przemówieniu pani dyrektor Mirosławy Przyłudzkiej- Moryl, nauczyciele oraz pracownicy szkoły obejrzeli przygotowane przez uczniów prezentacje pod hasłem  „Zgadnij kto to?”

Przedstawiciele poszczególnych klas zaprezentowali w nich wybranych w drodze losowania nauczycieli. Każda ze scenek była jedyna i niepowtarzalna, zawierała elementy humorystyczne połączone z codziennymi sytuacjami szkolnymi. Wszyscy bohaterowie zostali rozpoznani. Każda scenka została nagrodzona gromkimi brawami, a nasi pedagodzy podeszli do sposobu przedstawienia z dystansem oraz humorem, świetnie bawiąc się razem z uczniami. Tego typu wspólne spotkania i świętowanie jest już tradycją w naszej szkole.
DSC06881
DSC06844