Exlibris
15 stycznia 2018

Exlibris- konkurs roztrzygnięty

W dniach od 29 października do 29 grudnia 2017 roku dla uczniów Liceum Ogólnokształcącego im. Powstańców Wielkopolskich w Tarnowie Podgórnym trwał konkurs na Exlibris.
Konkurs miał na celu stworzenie graficznego znaku bibliograraficznego Liceum,promocję biblioteki szkolnej i czytelnictwa.
Pierwsze miejsce w konkursie zajął projekt wspólny Karoliny Piotrowskiej i Piotra Chwiałkowskiego uczniów klasy IIIa Liceum Ogólnokształcącego im. Powstańców Wielkopolskich w Tarnowie Podgórnym.
Projekt czytelny, orginalny, wykonany z należytą dbałością, przedstawiający powstańca wielkopolskiego w znakach Liceum Ogólnokształcącego i Tarnowa Podgórnego z zaznaczeniem Exlibrisu.
Wielkie uznanie dla twórców za tak wspaniały projekt.