24 czerwca 2022

GEO GANG najlepszy :)

Tegoroczne podsumowanie ligi geograficznej w ramach projektu Cyfrowa Szkoła Wielkopolska CSW@2020 zakończyło się sukcesem LOTP.

Nasz zespół GEO GANG z klasy 3Bg MAT- GEO w składzie:

• Wojtek Nawrocki – kapitan 3- osobowej  reprezentacji rozgrywek online
  • Maurycy Gabryś - reprezentant rozgrywek online
  • Filip Gromadecki - reprezentacji rozgrywek online

• Julia Górecka – członek projektu i fotoreporterka
  • Zuzia Judek – członek projektu i fotoreporterka
  • Gniewko Rozmiarek - członek projektu
  • Oskar Leitgeber - członek projektu
  • Kuba Kołowacik - członek projektu

zajął  pierwsze miejsce pokonując 14 szkół z województwa wielkopolskiego.

Nasi maturzyści zdobywali podium w 5 rundach projektu CSW@2020

• I miejsce (Wojciech Nawrocki, Maurycy Gabryś, Filip Gromadecki ) w rundzie 1 – Zagrożenia i Ochrona środowiska

• II miejsce (Wojciech Nawrocki, Maurycy Gabryś, Filip Gromadecki ) w rundzie 2 – Obraz Ziemi

• I miejsce (Wojciech Nawrocki – rozgrywki indywidualne online z domu) w rundzie 3  – Sąsiedzi Polski

• I miejsce (Wojciech Nawrocki, Maurycy Gabryś, Filip Gromadecki) w rundzie 4 – Region Śródziemnomorski

• I miejsce (Wojciech Nawrocki, Maurycy Gabryś, Filip Gromadecki) w rundzie 5 – Geografia jako nauka

Bardzo dziękuję całemu zespołowi J za wytrwałość, zapał, radość i poszerzenie wiedzy z zakresu geografii fizycznej i społeczno- ekonomicznej.

Życzę dalszych sukcesów, dostania się na wymarzone studia i aktywnych turystycznie WAKACJI :)

Beata Chudzińska

P.S. Uroczysta Gala wręczenia nagród organizowana przez ODN Poznań odbędzie się we wrześniu 2022.

Kolaż zdjęć z rozgrywek ligi geograficznej
Uczniowie w trakcie rozgrywek ligi geograficznej
Zdjęcie zespołu LOTP Liga geograficzna 2021 2022