10 maja 2021

Harmonogram powrotu uczniów do stacjonarnej nauki w szkołach i placówkach

Ogólne zasady, czyli kto i kiedy wraca do nauki stacjonarnej

• Od 17 maja br. uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych, szkół ponadpodstawowych, placówek kształcenia ustawicznego i centrów kształcenia zawodowego przechodzą na naukę w tzw. systemie hybrydowym.
  • Od 31 maja br. wszyscy uczniowie i słuchacze uczą się już stacjonarnie w szkołach i placówkach.
Szczegółowe informacje dotyczące hybrydowaego powrotu do szkół znajdą sie w ogłoszniech w dzienniku elektronicznym Librus.
Obowiązują zasady organizacyjne zwiększające bezpieczeństwo uczniów i pracowników przed zakażeniem koronawirusem z dnia 01.09.2020r. Zmiana dotyczy punktu 11, stosowania w przestrzeni współnej tylko maseczki (nie ma zgody na przyłbice).
harmonogram powrotu do szkół