11 czerwca 2024

Wnioski rekrutacyjne - UWAGA

Szanowni Państwo,
z niepokojem zauważamy nieprawidłowości we wprowadzaniu wniosków rekrutacyjnych, stąd informujemy, że nie wszystkie wnioski zostały przez Państwa wprowadzone i zatwierdzone zgodnie z instrukcjami załączonymi w aplikacji Nabór.
Skutkuje to tym, że nazwisko Państwa dziecka nie widnieje na liście kandydatów do szkoły ponadpodstawowej, a to oznacza, że dziecko nie będzie brało udziału w procesie rekrutacji.
W związku z powyższym prosimy o telefoniczne upewnienie się W SZKOLE PIERWSZEGO WYBORU, czy wniosek jest widoczny w systemie.

Prosimy o dokładne czytanie i stosowanie się do instrukcji załączonych na stronie Nabór.

Telefon kontaktowy: 61 8147 253
Rekrutacja - ważne informacje