18 czerwca 2024

Jak skutecznie organizować powtórki do matury

Na ostatniej prostej przed maturą chętni czwartoklasiści uczestniczyli w szkoleniu SOS PRZED EGZAMINEM. To szkolenie dotyczyło istotnych przy intensywnym wysiłku umysłowym zagadnień - jak skutecznie planować i porcjować naukę, organizację dnia nauki, pamięć, zapamiętywanie, wydobywanie informacji, jakie znaczenie ma odżywianie się i fizjologia snu w procesie konsolidowania pamięci, sposoby radzenia sobie z przedmaturalnym stresem.

Szkolenie przeprowadziły panie psycholog  Małgorzata Maruszczak i Aleksandra Nazar-Rzejak

z Fundacji Jesteśmy Kapitalni

warsztaty dla maturzystów