20 maja 2024

Drodzy Uczniowie Szkół Podstawowych

Dziś, tj. 20 maja 2024 r. rozpoczęła się rekrutacja do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2024/2025.
Tegoroczna rekrutacja prowadzona jest również wspólnie z Miastem Poznaniem.
Każdy uczeń ma prawo wyboru nie więcej niż 3 szkół w Poznaniu i 3 szkół w Powiecie Poznańskim oraz dowolnej liczby oddziałów w tych szkołach.
Na stronie internetowej NABÓR PCSS w zakładce dokumenty możecie znaleźć m.in.:
  • harmonogram oraz zasady rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2024/2025,
  • instrukcje jak wypełnić i wysłać wiosek do szkoły ponadpodstawowej,
  • instrukcję jak podpisać elektronicznie wniosek,
  • odpowiednie oświadczenia
Nowością jest także dodanie na stronie Naboru kalkulatora punktów (zakładka kalkulator punktów) oraz oś czasu z oznaczeniem ważnych dat w tegorocznej rekrutacji (zakładka informator)
I ... czekamy na Was !
 Przyjdz do naszego Liceum Plakat