25 września 2024

"Animaliada "- laboratorium w Katedrze Fizjologii, Biochemii i Biostruktury Uniwersytetu Przyrodniczego.

21 września uczniowie klasy IV C uczestniczyli  w  "ANIMALIADZIE " na Uniwersytecie Przyrodniczym- fascynującym spotkaniu z nauką. To niezwykłe wydarzenie było doskonałą okazją do poszerzenia  wiedzy z zakresu nauk przyrodniczych – weterynarii, ekologii, fizjologii, genetyki i bioróżnorodności, a także do nawiązania cennych kontaktów z rówieśnikami i wykładowcami. ANIMALIADA to inspirujące doświadczenie, które z pewnością rozwinie pasje i zainteresowania uczestników warsztatów oraz zmotywuje do dalszego zgłębiania tajników nauki.

Alina Stephan- Śmidoda

Uczniowie klasy 4 c podczas