5 marca 2021

Już ruszyły!!! Spotkania dla ósmoklasistów! Może również w Twojej szkole!

Dzisiaj (5 marca) odbyło się pierwsze spotkanie z ósmoklasistami – na pierwszy ogień poszła Szkoła Podstawowa w Kaźmierzu. Opowieści naszych uczniów – w tym przypadku byli to przedstawiciele drugich klas po gimnazjum – wysłuchały trzy klasy ósme – całkiem spora publiczność, zwłaszcza na premierę, tym bardziej, że musieliśmy spotkać się online.

Kolejne spotkania odbędą się w Szkole Podstawowej w Tarnowie Podgórnym (1 i 2),  Lusowie, Lusówku, Ceradzu, Baranowie, Bytyniu, Przeźmierowie i Rokietnicy.

Być może będziemy w Twojej szkole! Jeśli nie – nie martw się – wszystkiego możesz dowiedzieć się w zakładce Rekrutacja lub podczas Drzwi Otwartych, o których niedługo poinformujemy.

ZAPRASZAMY!!!

Ulotka