MENU
1 grudnia 2020

Kalendarz adwentowy na sportowo

CZAS RADOSNEJ NADZIEI

Czas Adwentu jest czasem oczekiwania i wyjątkową okazją do przebudzenia duchowego. To swoiste zmaganie się z czasem, który daje nam szansę aby spojrzeć na siebie przez pryzmat tego, co w nas najgłębsze - serca. Dobrze jest w tym okresie dokonać oceny wykorzystania czasu kończącego się roku kalendarzowego. Jaki był ten fragment naszego życia? Ile celów udało nam się osiągnąć? Ile marzeń udało się zrealizować? Czego nie udało się dokonać i dlaczego? Już teraz warto sobie zaplanować czas na rok najbliższy ze świadomością, że nasz los jest w dużej mierze w naszych rękach i z nadzieją, że wszystko czego zapragniemy dokonać się ziści.

Na ten magiczny czas mamy dla Was kalendarz adwentowy na sportowo. Każdego dnia pojawi się kartka z kalendarza z zadaniem bardziej lub mniej wymagającym. Jeśli wyślesz w tym samym dniu dokument wykonania zadania (nagranie, zdjęcie, screen itp. wasza inwencja twórcza) otrzymasz ,,+’’ lub ,,5’’ w zależności od rodzaju zadania. Dokumentację odsyłamy na Teamsach Zadania/ Prace Sportowy Kalendarz Adwentowy w swoich zespołach WF.
Przyjemnej zabawy
 
Kadra W-F
Kalendarz adwentowy na sportowo
       
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.