23 listopada 2019

Kolejne warsztaty Akademii Młodych Orłów.

9 i 23 listopada 2019 roku odbyły się kolejne warsztaty, które poprowadziała redaktor Rozgłośni Regionalnej Polskiego Radia w Poznaniu Joanna Divina oraz dr Ares Chadzinikolau.

Warsztaty poświecone wystąpieniom publicznym, przełamywaniu stresu, który im towarzyszy.Gówną prowadzącą była Pani redaktor, która wyzwoliła z uczestników dużo pozytywnej energii. Współpraowadzącym był doktor Ares Chadzinikolau- prezes Wielkopolskiego Oddziału Związku Literatów Polskich, wieloletni wykładowca Akademii Muzycznej, kompozytor, pianista,poeta którego poezja została przetłumaczona na wiele języków. W ubiegłym roku otrzymał tytuł Osobliwości Roku 2018.

relacja jednego z uczestników warsztatów, ucznia naszego liceum:

Wiele osób omija warsztaty o tematyce samorozwoju. Kiedyś tak samo robiłem. Dzisiaj wiem, że dzięki tego rodzaju zajęciom można poszerzać swoje horyzonty, a zdobyta  tam wiedza na pewno przyda się  w przyszłości. Dzięki fundacji "Nigdy nie jest za późno" dowiedziałem się, jak radzić sobie ze stresem, jak działa ludzki mózg oraz jakiego rodzaju mam osobowość. Na warsztatach poznałem wiele ciekawych osób od muzyków jazzowych po przyszłych projektantów mody, z którymi się zaprzyjaźniłem. W przerwach rozmawialiśmy na różne tematy, dochodziliśmy do ciekawych  wniosków.  Myślę, że takie warsztaty wnoszą wiele dobrego do codziennego życia, dlatego zachęcam  do uczestnictwa  w takich  szkoleniach. Naprawdę warto!

Jakub
kolejne warsztaty to wizyty studyjne w Regionalnej Rozgłośni Radiowej już 14 grudnia.
IMGP1976 (4)
IMGP1984 (1)