12 lutego 2021

Konkurs Przyrodniczy „Salamandra” etap wojewódzki .

Uczniowie klasy I C

Oliwia Mierzwa
Jakub Węgrzyn
Aleksandra Subsar

zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego dla Uczniów Szkół Ponadpodstawowych "Płazy i gady Polski" organizowanego przez Polskie Towarzystwo Ochrony Przyrody "Salamandra" w roku szkolnym 2020/2021.

Gratulujemy!

Etap wojewódzki odbędzie się w dniu 20 kwietnia 2021 r. (wtorek) o godz. 10.00. Pytania etapu wojewódzkiego będą miały różnorodną formę. Trzeba będzie  m.in. rozpoznać gatunki na podstawie głosów oraz zdjęć.

Alina Śmidoda

logo_salamandra