MENU

Liga Fizyczna - Edycja 2020/2021

Runda I - Kinematyka i dynamika

12 listopada (czwartek)

Grupa I godz. 8.30

Grupa II godz. 10.30

Grupa III godz. 12.30

Grupa IV godz. 14.30

II Lo Września

Lo Nowy Tomyśl

Lo Oborniki

ZS Zbąszyń

ZSEO Gniezno

Lo Tarnowo Podgórne

ZSE Słupca

Lo Wieleń

Lo Śrem

Lo Pleszew

Lo Kalisz

Lo Złotów

ZS nr 1 Wągrowiec

Lo Ostrzeszów

ZS nr 3 Krotoszyn

ZSGH Kalisz

ZS Krzyż

ZS Gołańcz

Lo Przygodzice

Lo Koło

ZSTE Kalisz

Lo Czarnków

ZS Witkowo

ZST Pleszew


Runda II - Energia, praca, moc

10 grudnia (czwartek)

Grupa I godz. 8.30

Grupa II godz. 10.30

Grupa III godz. 12.30

Grupa IV godz. 14.30

II Lo Września

Lo Nowy Tomyśl

Lo Oborniki

ZS Zbąszyń

ZSEO Gniezno

Lo Tarnowo Podgórne

ZSE Słupca

Lo Wieleń

Lo Śrem

Lo Pleszew

Lo Kalisz

Lo Złotów

ZS nr 1 Wągrowiec

Lo Ostrzeszów

ZS nr 3 Krotoszyn

ZSGH Kalisz

ZS Krzyż

ZS Gołańcz

Lo Przygodzice

Lo Koło

ZSTE Kalisz

Lo Czarnków

ZS Witkowo

ZST Pleszew


Runda III – Termodynamika

29 stycznia (piątek)

Grupa I godz. 8.30

Grupa II godz. 10.30

Grupa III godz. 12.30

Grupa IV godz. 14.30

Lo Ostrzeszów

ZSTE Kalisz

II Lo Września

Lo Kalisz

Lo Nowy Tomyśl

ZSGH Kalisz

ZSE Słupca

Lo Wieleń

Lo Śrem

ZSEO Gniezno

ZS Zbąszyń

Lo Tarnowo Podgórne

Lo Złotów

ZS Witkowo

ZS nr 3 Krotoszyn

Lo Przygodzice

ZS Krzyż

ZS nr 1 Wągrowiec

ZS Gołańcz

Lo Oborniki

Lo Czarnków

Lo Koło

ZST Pleszew

Lo Pleszew


Runda IV - Prąd elektryczny

11 luty (czwartek)

Grupa I godz. 8.30

Grupa II godz. 10.30

Grupa III godz. 12.30

Grupa IV godz. 14.30

Lo Czarnków

Lo Pleszew

Lo Oborniki

Lo Kalisz

Lo Tarnowo Podgórne

Lo Wieleń

Lo Śrem

Lo Złotów

ZSE Słupca

ZS Zbąszyń

ZSEO Gniezno

ZS nr 3 Krotoszyn

ZST Pleszew

Lo Ostrzeszów

ZSGH Kalisz

ZS nr 1 Wągrowiec

Lo Koło

ZS Gołańcz

Lo Przygodzice

Lo Nowy Tomyśl

II Lo Września

ZS Krzyż

ZS Witkowo

ZSTE Kalisz


Runda V – Drgania i fale

11 marca (czwartek)

Grupa I godz. 8.30

Grupa II godz. 10.30

Grupa III godz. 12.30

Grupa IV godz. 14.30

Lo Oborniki

II Lo Września

Lo Nowy Tomyśl

ZS Witkowo

Lo Wieleń

Lo Tarnowo Podgórne

ZSE Słupca

Lo Koło

ZSTE Kalisz

Lo Śrem

ZS Zbąszyń

ZS Krzyż

Lo Złotów

Lo Ostrzeszów

Lo Przygodzice

ZS nr 1 Wągrowiec

ZSGH Kalisz

ZS nr 3 Krotoszyn

ZS Gołańcz

ZSEO Gniezno

Lo Czarnków

ZST Pleszew

Lo Kalisz

Lo Pleszew


Runda VI – Pola w fizyce

8 kwietnia (czwartek)

Grupa I godz. 8.30

Grupa II godz. 10.30

Grupa III godz. 12.30

Grupa IV godz. 14.30

Lo Nowy Tomyśl

II Lo Września

Lo Koło

Lo Kalisz

Lo Tarnowo Podgórne

Lo Wieleń

ZSE Słupca

ZST Pleszew

Lo Śrem

ZSEO Gniezno

ZS Zbąszyń

ZSGH Kalisz

Lo Ostrzeszów

Lo Złotów

ZS nr 3 Krotoszyn

ZS nr 1 Wągrowiec

ZS Gołańcz

ZS Krzyż

Lo Przygodzice

ZSTE Kalisz

ZS Witkowo

Lo Oborniki

Lo Czarnków

Lo Pleszew

images
       
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.