MENU

Liga Geograficzna - Edycja 2020/2021

Runda I - Geografia Polski

19 listopada (czwartek)

Grupa I godz. 8.15

Grupa II godz. 10.15

Grupa III godz. 12.15

Grupa IV godz. 14.15

II Lo Września

Lo Nowy Tomyśl

Lo Oborniki

ZS Zbąszyń

ZSEO Gniezno

Lo Tarnowo Podgórne

ZSE Słupca

Lo Wieleń

Lo Śrem

Lo Pleszew

Lo Kalisz

Lo Złotów

ZS nr 1 Wągrowiec

Lo Ostrzeszów

ZSP nr 3 Krotoszyn

ZSGH Kalisz

ZS Krzyż

ZS Gołańcz

Lo Przygodzice

Lo Koło

ZSTE Kalisz

Lo Czarnków

ZS Witkowo

ZST Pleszew

 

Runda II - Ameryka Pólnocna i Południowa

17 grudnia (czwartek)

Grupa I godz. 8.15

Grupa II godz. 10.15

Grupa III godz. 12.15

Grupa IV godz. 14.15

Lo Pleszew

II Lo Września

Lo Tarnowo Podgórne

Lo Czarnków

ZSTE Kalisz

Lo Oborniki 

Lo Śrem

ZST Pleszew

ZSE Słupca

Lo Złotów

ZS Zbąszyń

ZSGH Kalisz

ZS Gołańcz

Lo Ostrzeszów

ZSP nr 3 Krotoszyn

ZS nr 1 Wągrowiec

ZS Krzyż

Lo Przygodzice

ZSEO Gniezno

Lo Wieleń

Lo Kalisz

Lo Koło

ZS Witkowo

Lo Nowy Tomyśl

 
Runda III – Eurazja

16 stycznia (czwartek)

Grupa I godz. 8.15

Grupa II godz. 10.15

Grupa III godz. 12.15

Grupa IV godz. 14.15

Lo Ostrzeszów

II Lo Września

ZSTE Kalisz

Lo Kalisz

Lo Nowy Tomyśl

ZSGH Kalisz

ZSE Słupca

Lo Wieleń

Lo Śrem

ZSEO Gniezno

ZS Zbąszyń

Lo Tarnowo Podgórne

Lo Złotów

ZS Witkowo

ZSP nr 3 Krotoszyn

Lo Przygodzice

ZS Krzyż

ZS nr 1 Wągrowiec

ZS Gołańcz

Lo Oborniki

Lo Czarnków

Lo Koło

ZST Pleszew

Lo Pleszew

 
Runda IV - Australia i Oceania
18 luty   (czwartek)

Grupa I godz. 8.15

Grupa II godz. 10.15

Grupa III godz. 12.15

Grupa IV godz. 14.15

Lo Czarnków

Lo Pleszew

Lo Oborniki

Lo Kalisz

Lo Tarnowo Podgórne

Lo Wieleń

Lo Śrem

Lo Złotów

ZSE Słupca

ZS Zbąszyń

ZSEO Gniezno

ZSP nr 3 Krotoszyn

ZST Pleszew

Lo Ostrzeszów

ZSGH Kalisz

ZS nr 1 Wągrowiec

Lo Koło

ZS Gołańcz

Lo Przygodzice

Lo Nowy Tomyśl

II Lo Września

ZS Krzyż

ZS Witkowo

ZSTE Kalisz

 
Runda V – Afryka
18 marca   (czwartek)

Grupa I godz. 8.15

Grupa II godz. 10.15

Grupa III godz. 12.15

Grupa IV godz. 14.15

Lo Oborniki

II Lo Września

Lo Nowy Tomyśl

ZS Witkowo

Lo Wieleń

Lo Tarnowo Podgórne

ZSE Słupca

Lo Koło

Lo Śrem

ZSTE Kalisz

ZS Zbąszyń

ZS Krzyż

Lo Złotów

Lo Ostrzeszów

Lo Przygodzice

ZS nr 1 Wągrowiec

ZSGH Kalisz

ZSP nr 3 Krotoszyn

ZS Gołańcz

ZSEO Gniezno

ZST Pleszew

Lo Czarnków

Lo Kalisz

Lo Pleszew

 
 
Runda VI – "Wielkopolska - moja mała ojczyzna"

16 kwietnia   (czwartek)

Grupa I godz. 8.15

Grupa II godz. 10.15

Grupa III godz. 12.15

Grupa IV godz. 14.15

II Lo Września

Lo Nowy Tomyśl

Lo Kalisz

Lo Oborniki

Lo Wieleń

ZSE Słupca

Lo Tarnowo Podgórne

ZST Pleszew

ZSEO Gniezno

Lo Śrem

ZSGH Kalisz

ZS Zbąszyń

ZS nr 1 Wągrowiec

ZSP nr 3 Krotoszyn

Lo Ostrzeszów

Lo Złotów

Lo Przygodzice

ZS Krzyż

ZSTE Kalisz

ZS Gołańcz

ZS Witkowo

Lo Pleszew

Lo Czarnków

Lo Koło 

Mapa, kompas
       
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.