MENU
17 stycznia 2021

Liga Języka angielskiego - Edycja 2020/2021

Runda I - Czasowniki modalne i strona bierna w języku angielskim

5 listopada (czwartek)

Grupa I godz. 8.15

Grupa II godz. 10.15

Grupa III godz. 12.15

Grupa IV godz. 14.15

Lo Nowy Tomyśl

II Lo Września

Lo Koło

Lo Kalisz

Lo Tarnowo Podgórne

Lo Wieleń

ZSE Słupca

ZST Pleszew

Lo Śrem

ZS Krzyż

ZS Zbąszyń

ZSGH Kalisz

Lo Ostrzeszów

Lo Złotów

ZS nr 3 Krotoszyn

ZS nr 1 Wągrowiec

ZSEO Gniezno

ZS Gołańcz

Lo Przygodzice

ZSTE Kalisz

Lo Czarnków

Lo Oborniki

ZS Witkowo

Lo Pleszew


Runda II – 
Podstawowe wiadomości o geografii USA

3 grudnia (czwartek)

Grupa I godz. 8.15

Grupa II godz. 10.15

Grupa III godz. 12.15

Grupa IV godz. 14.15

Lo Oborniki

II Lo Września

Lo Nowy Tomyśl

ZS Witkowo

Lo Wieleń

Lo Tarnowo Podgórne

ZSE Słupca

Lo Koło

ZSTE Kalisz

Lo Śrem

ZS Zbąszyń

ZS Krzyż

Lo Złotów

Lo Ostrzeszów

Lo Przygodzice

ZS nr 1 Wągrowiec

ZSGH Kalisz

ZS nr 3 Krotoszyn

ZS Gołańcz

ZSEO Gniezno

Lo Czarnków

ZST Pleszew

Lo Kalisz

Lo Pleszew


Runda III – 
Czasowniki frazowe i kolokacje w języku angielskim

22 stycznia (piątek)

Grupa I godz. 8.15

Grupa II godz. 10.15

Grupa III godz. 12.15

Grupa IV godz. 14.15

II Lo Września

Lo Kalisz

Lo Nowy Tomyśl

Lo Oborniki

Lo Wieleń

ZSE Słupca

Lo Tarnowo Podgórne

ZST Pleszew

ZSEO Gniezno

Lo Śrem

ZSGH Kalisz

ZS Zbąszyń

ZS nr 1 Wągrowiec

ZS nr 3 Krotoszyn

Lo Ostrzeszów

Lo Złotów

Lo Przygodzice

ZS Krzyż

ZSTE Kalisz

ZS Gołańcz

ZS Witkowo

Lo Pleszew

Lo Czarnków

Lo Koło


Runda IV – 
Najważniejsi twórcy i utwory literatury wiktoriańskiej

4 luty (czwartek)

Grupa I godz. 8.15

Grupa II godz. 10.15

Grupa III godz. 12.15

Grupa IV godz. 14.15

II Lo Września

Lo Nowy Tomyśl

Lo Oborniki

ZS Zbąszyń

ZSEO Gniezno

Lo Tarnowo Podgórne

ZSE Słupca

Lo Wieleń

Lo Śrem

Lo Pleszew

Lo Kalisz

Lo Złotów

ZS nr 1 Wągrowiec

Lo Ostrzeszów

ZS nr 3 Krotoszyn

ZSGH Kalisz

ZS Gołańcz

ZS Krzyż

Lo Przygodzice

Lo Koło

ZSTE Kalisz

Lo Czarnków

ZS Witkowo

ZST Pleszew


Runda V– 
Słowotwórstwo i przyimki w języku angielskim

4 marca (czwartek)

Grupa I godz. 8.15

Grupa II godz. 10.15

Grupa III godz. 12.15

Grupa IV godz. 14.15

Lo Czarnków

lLo Pleszew

Lo Oborniki

Lo Kalisz

Lo Tarnowo Podgórne

Lo Wieleń

Lo Śrem

Lo Złotów

ZSE Słupca

ZS Zbąszyń

ZSEO Gniezno

ZS nr 3 Krotoszyn

ZST Pleszew

Lo Ostrzeszów

ZSGH Kalisz

ZS nr 1 Wągrowiec

Lo Koło

ZS Gołańcz

Lo Przygodzice

Lo Nowy Tomyś

II Lo Września

ZS Krzyż

ZS Witkowo

ZSTE Kalisz


Runda VI – Najważniejsi twórcy i utwory literatury amerykańskiej

9 kwietnia (piątek)

Grupa I godz. 8.15

Grupa II godz. 10.15

Grupa III godz. 12.15

Grupa IV godz. 14.15

Lo Koło

Lo Pleszew

Lo Oborniki

Lo Kalisz

Lo Wieleń

Lo Tarnowo Podgórne

ZSE Słupca

ZST Pleszew

Lo Śrem

ZSEO Gniezno

ZS Zbąszyń

ZSGH Kalisz

Lo Złotów

Lo Ostrzeszów

ZS nr 3 Krotoszyn

ZS nr 1 Wągrowiec

Lo Przygodzice

ZS Krzyż

ZS Gołańcz

Lo Czarnków

ZSTE Kalisz

Lo Nowy Tomyśl

ZS Witkowo

II Lo Września

Big Ben
       
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.