MENU

Liga Języka polskiego - Edycja 2020/2021

Runda I - Literatura polska i europejska do końca XVIII w.
26 listopada – (czwartek)

Grupa I godz. 8.15

Grupa II godz. 10.15

Grupa III godz. 12.15

Grupa IV godz. 14.15

Lo Nowy Tomyśl

II Lo Września

ZSTE Kalisz

Lo Kalisz

Lo Tarnowo Podgórne

Lo Wieleń

ZSE Słupca

ZST Pleszew

Lo Śrem

ZSEO Gniezno

ZS Zbąszyń

ZSGH Kalisz

Lo Ostrzeszów

Lo Złotów

ZSP nr 3 Krotoszyn

ZS nr 1 Wągrowiec

ZS Krzyż

ZS Gołańcz

Lo Przygodzice

Lo Koło

Lo Czarnków

Lo Oborniki

ZS Witkowo

Lo Pleszew

 
Runda II - Język jako zwierciadło kultury
11 grudnia (piątek)
Grupa I godz. 8.15 Grupa II godz. 10.15 Grupa III godz. 12.15 Grupa IV godz. 14.15
Lo Oborniki ZS Zbąszyń Lo Nowy Tomyśl ZS Witkowo
Lo Wieleń ZS Gołańcz ZSE Słupca Lo Koło
Lo Śrem ZSTE Kalisz II Lo Września ZS Krzyż
Lo Złotów Lo Kalisz Lo Przygodzice ZS nr 1 Wągrowiec
ZSGH Kalisz Lo Czarnków Lo Tarnowo Podgórne Lo Ostrzeszów
ZSP nr 3 Krotoszyn ZST Pleszew ZSEO Gniezno
Lo Pleszew
 
Runda III - Literatura polska i europejska od początku XIX w. do 1918 r.

28 stycznia (czwartek)

Grupa I godz. 8.15

Grupa II godz. 10.15

Grupa III godz. 12.15

Grupa IV godz. 14.15

II Lo Września

Lo Nowy Tomyśl

Lo Kalisz

Lo Oborniki

Lo Wieleń

ZSE Słupca

Lo Tarnowo Podgórne

ZST Pleszew

ZSEO Gniezno

Lo Śrem

ZSGH Kalisz

ZS Zbąszyń

ZS nr 1 Wągrowiec

ZSP nr 3 Krotoszyn

Lo Złotów

Lo Ostrzeszów

Lo Przygodzice

ZS Krzyż

ZSTE Kalisz

ZS Gołańcz

ZS Witkowo

Lo Pleszew

Lo Czarnków

Lo Koło

 
Runda IV - Społeczny wymiar języka

25 lutego (czwartek)

Grupa I godz. 8.15

Grupa II godz. 10.15

Grupa III godz. 12.15

Grupa IV godz. 14.15

II Lo Września

Lo Oborniki

Lo Nowy Tomyśl

ZS Zbąszyń

ZSEO Gniezno

ZSE Słupca

Lo Tarnowo Podgórne

Lo Wieleń

Lo Śrem

Lo Pleszew

Lo Kalisz

Lo Złotów

ZS nr 1 Wągrowiec

Lo Ostrzeszów

ZSP nr 3 Krotoszyn

ZSGH Kalisz

ZS Gołańcz

Lo Przygodzice

ZS Krzyż

Lo Koło

ZSTE Kalisz

Lo Czarnków

ZS Witkowo

ZST Pleszew

 
Runda V - Literatura polska i europejska po 1918 r.

25 marca (czwartek)

Grupa I godz. 8.15

Grupa II godz. 10.15

Grupa III godz. 12.15

Grupa IV godz. 14.15

Lo Czarnków

ZSTE Kalisz

Lo Oborniki

Lo Kalisz

Lo Tarnowo Podgórne

Lo Wieleń

Lo Śrem

Lo Złotów

ZS Zbąszyń

ZSE Słupca

ZSEO Gniezno

ZSP nr 3 Krotoszyn

ZST Pleszew

Lo Ostrzeszów

ZSGH Kalisz

ZS nr 1 Wągrowiec

Lo Koło

ZS Gołańcz

Lo Przygodzice

Lo Nowy Tomyśl

II Lo Września

ZS Krzyż

ZS Witkowo

Lo Pleszew

 
Runda VI - Poprawność językowa

3 kwietnia (piątek)

Grupa I godz. 8.15

Grupa II godz. 10.15

Grupa III godz. 12.15

Grupa IV godz. 14.15

Lo Pleszew

Lo Nowy Tomyśl

Lo Oborniki

Lo Kalisz

Lo Wieleń

Lo Tarnowo Podgórne

ZSE Słupca

ZST Pleszew

Lo Śrem

ZSEO Gniezno

ZSGH Kalisz

ZSP nr 3 Krotoszyn

Lo Złotów

Lo Ostrzeszów

ZS Zbąszyń

ZS nr 1 Wągrowiec

Lo Koło

Lo Przygodzice

ZS Gołańcz

Lo Czarnków

ZSTE Kalisz

ZS Krzyż

ZS Witkowo

II Lo Września

ksiązka, okulary
       
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.