MENU
11 maja 2020

List do Rodziców uczniów klas ósmych

Szanowni Rodzice,

Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Wielkopolskich w Tarnowie Podgórnym rozpoczęło nabór na rok szkolny 2020/2021. W związku z tym chciałabym zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą oraz z zasadami rekrutacji, które znajdują się  w linkach zamieszczonych poniżej. Pozwolę sobie także krótko przedstawić charakter naszej szkoły.

Liceum   w   Tarnowie   Podgórnym   istnieje   od osiemnastu lat. Przez   ten   czas wypracowaliśmy model działań  oparty na wzajemnym zaufaniu, szacunku, pomocy. Nasze liceum   to   szkoła   otwarta,   przyjazna  uczniom   i   bezpieczna.   Szeroka  oferta  dydaktyczna, jednozmianowy   tryb   nauczania,     nowoczesne   wyposażenie, a   przede   wszystkim zaangażowani w proces dydaktyczny i otwarci na wyzwania nauczyciele  są gwarancją, że   zaspokojone   zostaną   oczekiwania   i   ambicje   młodego   człowieka,   który   zdecyduje   się dołączyć do naszej społeczności. Jesteśmy szkołą realizującą nowoczesny model nauczania, co wyraża się we współpracy z uczelniami wyższymi, udziale w licznych projektach edukacyjnych, warsztatach. Nasi uczniowie z sukcesami uczestniczą w olimpiadach przedmiotowych, konkursach, festiwalach, zawodach. Uczymy skutecznie, co potwierdzają wyniki matur. 

Świetnie dajemy sobie radę z nauczaniem w sytuacji pandemii koronawirusa.  Od początku kwarantanny prowadzimy   zajęcia   w   sposób   planowy   i   systematyczny   za   pomocą     wideokonferencji; wykorzystujemy   również     inne   możliwości,   jakie   dają   nam   współczesne   technologie. Jesteśmy więc przygotowani, by zacząć zajęcia edukacyjne od początku września, niezależnie od trybu, w jakim miałyby się odbywać.

                                                                                                              

Mirosława Przyłudzka-Moryl

Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego

im. Powstańców Wielkopolskich w Tarnowie Podgórnym

 

 

W załączonym dokumencie znajdują się informacje na temat profili w roku szkolnym 2020/2021 oraz wyników maturalnych.

Szczegółowe informacje na temat naboru znajdziecie Państwo na w systemie  „Nabór 2020”: 

https://nabor.pcss.pl/poznan/szkolaponadpodstawowa/Info/102515

 

logo szkoły
       
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.