30 września 2021

Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych

W czwartek 30 września 2021 r. odbyły się mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych. W słoneczny poranek spod szkoły do Mosiny, w której odbywały się zawody, wyruszyła reprezentacja
  • dziewcząt, w której skład wchodziły: Bujalska Oliwia (1A), Knaś Natalia (1C), Gniewowska Maria (2A), Nowacka Bogumiła (2A), Przybylska Maria (2A), Depta Hanna (2C), Subsar Aleksandra (2C)
oraz
  • chłopców: Cigler Remigiusz (2A), Rybarczyk Jakub (2C), Paluszkiewicz Łukasz (3Bp), Kubala Michał (3Cg), Łuczak Hubert (3Cg), Nowak Mateusz (3Cg), Patoleta Adam (3Cg), Skrzypczak Jan (3Cg).
Chłopacy po wyrównanym pojedynku biegowym zajęli miejsce czwarte. Dziewczęta stanęły na najniższym stopniu podium i uzyskały awans do mistrzostw wielkopolski, który odbędzie się 20 października w Poznaniu.
Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia.
Kolaż zdjeć z zawodów
Reprezentacja dziewcząt przed zawodami
Panowie czekający na zmianę
Dziewczyny na starcie