21 lipca 2023

Nabór uzupełniający - ważna wiadomość

Szanowni Państwo,
otrzymaliśmy ważną wiadomość dotyczącą zasad naboru uzupełniającego:

Uczeń, który nie został zakwalifikowany lub nie brał udziału w rekrutacji podstawowej wypełnia i składa wniosek w systemie Nabór.

Uczeń, który został zakwalifikowany i potwierdził wolę, a więc został przyjęty w rekrutacji podstawowej do szkoły A, może brać udział w rekrutacji uzupełniającej.

Uczeń wypełnia wówczas nowy wniosek i składa go w systemie Nabór.

Gdy zostanie zakwalifikowany w szkole B, musi potwierdzić wolę podjęcia nauki w szkole B. Odbiera oryginały dokumentów ze szkoły A i zanosi do szkoły B w terminie od 25.07.2023 r.  do 28.07.2023 r. do godziny 15:00.

Zasady będą obowiązywały po ogłoszeniu na stronie Kuratorium Oświaty w Poznaniu wolnych miejsc w szkołach.

NABÓR