24 kwietnia 2020

NAGRODY WYCHOWAWCÓW

Klasa III A

Dla Zuzanny Janiec

za wyróżniające wyniki w nauce i  wzorowe zachowanie  przez wszystkie lata szkolne,

za reprezentowanie Liceum im. Powstańców Wielkopolskich w wielu konkursach humanistycznych :

• II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „ O Naszą Niepodległą”,
  •  udział w etapie okręgowym V Olimpiady Wiedzy o Mediach,
  • udział w konkursach literackich m.in. o nagrodę Fanfila,
  • reprezentowanie szkoły w ligach przedmiotowych z historii i języka polskiego w ramach Cyfrowej Wielkopolski,
  • II miejsce w Dyktandzie Gminnym
  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Literackim „ List do Niepodległej”

, ale przede wszystkim za pełną kultury i wewnętrznej mądrości postawę , która może służyć za przykład dla innych.

Dla Patrycji Gapik

za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie i angażowanie się we wszystkie te sprawy, które tego zaangażowania wymagały. Za pełną kultury i wewnętrznej mądrości postawę, która może służyć za przykład dla innych.

Dla Jana Dembińskiego

za wzorowa postawę uczniowską i koleżeńską, chęć niesienia pomocy i ogromne zaangażowanie w życie klasy i szkoły.

Dla Weroniki Mazankiewicz

za wzorowa postawę uczniowską i koleżeńską, fantastyczne pełnienie funkcji Skarbnika Klasowego, chęć niesienia pomocy i ogromne zaangażowanie w życie klasy i szkoły.

Dla Oliwii Różalskiej

za dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie i angażowanie się we wszystkie te sprawy, które tego zaangażowania wymagały. Za pełną kultury i wewnętrznej mądrości postawę, która może służyć za przykład dla innych.

Dla Aleksandry Wichury

za wzorowe zachowanie i angażowanie się we wszystkie te sprawy, które tego zaangażowania wymagały,  za fantastyczne pełnienie funkcji Przewodniczącej Samorządu Klasowego, za pełną kultury i wewnętrznej mądrości postawę, która może służyć za przykład dla innych.

Dla Jakuba Mikołajczyka

za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie

i z życzeniami szczęśliwego życia.

Dla Kamila Roszyka

za dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie , za pełną kultury i wewnętrznej mądrości postawę, która może służyć za przykład dla innych.

Wychowawca klasy Marzena Kasendra - Filipiak

Klasa III B

Nagroda dla Dominiki Adamczak

za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie,