MENU
24 kwietnia 2020

NAGRODY WYCHOWAWCÓW


Klasa III A

Dla Zuzanny Janiec

za wyróżniające wyniki w nauce i  wzorowe zachowanie  przez wszystkie lata szkolne,

 za reprezentowanie Liceum im. Powstańców Wielkopolskich w wielu konkursach humanistycznych :

  • II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „ O Naszą Niepodległą”,
  •  udział w etapie okręgowym V Olimpiady Wiedzy o Mediach,
  • udział w konkursach literackich m.in. o nagrodę Fanfila,
  • reprezentowanie szkoły w ligach przedmiotowych z historii i języka polskiego w ramach Cyfrowej Wielkopolski,
  • II miejsce w Dyktandzie Gminnym
  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Literackim „ List do Niepodległej”

, ale przede wszystkim za pełną kultury i wewnętrznej mądrości postawę , która może służyć za przykład dla innych.

  

Dla Patrycji Gapik

za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie i angażowanie się we wszystkie te sprawy, które tego zaangażowania wymagały. Za pełną kultury i wewnętrznej mądrości postawę, która może służyć za przykład dla innych.

 

Dla Jana Dembińskiego

za wzorowa postawę uczniowską i koleżeńską, chęć niesienia pomocy i ogromne zaangażowanie w życie klasy i szkoły.

  

Dla Weroniki Mazankiewicz

za wzorowa postawę uczniowską i koleżeńską, fantastyczne pełnienie funkcji Skarbnika Klasowego, chęć niesienia pomocy i ogromne zaangażowanie w życie klasy i szkoły.

  

Dla Oliwii Różalskiej

za dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie i angażowanie się we wszystkie te sprawy, które tego zaangażowania wymagały. Za pełną kultury i wewnętrznej mądrości postawę, która może służyć za przykład dla innych.

 

Dla Aleksandry Wichury

za wzorowe zachowanie i angażowanie się we wszystkie te sprawy, które tego zaangażowania wymagały,  za fantastyczne pełnienie funkcji Przewodniczącej Samorządu Klasowego, za pełną kultury i wewnętrznej mądrości postawę, która może służyć za przykład dla innych.

 

Dla Jakuba Mikołajczyka

za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie

  i z życzeniami szczęśliwego życia. 

 

Dla Kamila Roszyka

za dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie , za pełną kultury i wewnętrznej mądrości postawę, która może służyć za przykład dla innych. 

 

 Wychowawca klasy Marzena Kasendra - Filipiak

 


Klasa III B

 

Nagroda dla Dominiki Adamczak

za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie,
perfekcyjne pełnienie funkcji skarbnika klasy oraz
duże zaangażowanie w życie klasy i szkoły


Nagroda dla Aleksandry Chizari

za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie,
perfekcyjne pełnienie funkcji zastępcy przewodniczącego klasy oraz
duże zaangażowanie w życie klasy i szkoły


Nagroda dla Joanny Bartmińskiej

za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie oraz
duże zaangażowanie w życie klasy i szkoły


Nagroda dla Klaudii Heliasz

za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie oraz
duże zaangażowanie w życie klasy i szkoły


Nagroda dla Jana Wiśniowskiego

za dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie
oraz wysoką frekwencję
 

                                                                                                           Wychowawca klasy Anna Gorońska

Klasa III C

Nagrody dla


Jakuba Goraja
Za osiągnięcie dobrych wyników w nauce, wzorowe zachowanie , aktywny udział w życiu szkoły oraz za najwyższą frekwencję w klasie


Bartosza Zwolińskiego
Za osiągnięcie wysokich wyników w nauce, wzorowe zachowanie oraz za godne reprezentowanie szkoły w konkursach przedmiotowych


 Joanny Flaum
Za osiągnięcie wysokich wyników w nauce, oraz bardzo dobre zachowanie


Szymona Jankowskiego
Za osiągnięcie wysokich wyników w nauce oraz bardzo dobre zachowanie


Aleksandry Kozłowskiej
Za osiągnięcie dobrych wyników w nauce oraz bardzo dobre zachowanie


                                                                                  Wychowawca klasy Paweł Przybylski




pobrane
       
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.