17 marca 2021

Nowy Samorząd Uczniowski wybrany!

W dniu 5 marca 2021 r. odbyły się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego. Pandemia spowodowała, że nie mogły one zostać przeprowadzone w sposób tradycyjny, więc podjęta została decyzja o głosowaniu poprzez formularze internetowe.
Czynny udział w wyborach wzięli uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły. Średnia frekwencja w klasach wyniosła 64%.
Nowy samorząd w składzie:
  • Michał Kubala (klasa IIC g przewodniczący),
  • Pola Wiśniewska (klasa IC, zastępca przewodniczącego),
  • Aleksandra Schwartz (klasa IIC g)
  • Patrycja Nowicka (klasa IIC p)
rozpoczął kadencję w dniu 12 marca 2021r. W tym dniu odbyło się również spotkanie nowego SU z przedstawicielami poprzedniego składu.
Nowo wybranym przedstawicielom społeczności szkolnej gratulujemy i życzymy sukcesów w pełnieniu funkcji.

Alina Śmidoda

Rezprezentacja SU z opiekunem