8 marca 2018

Podsumowanie pracy Samorządu Uczniowskiego

Witam wszystkich tu zebranych na ceremoni przekazania pióra, które jest symbolem objęcia funkcji w samorządzie szkolnym Liceum Ogólnokształcącego im. Powstańców Wielkopolskich w Tarnowie Podgórnym.

Nadszedł taki czas, w którym nasza trójka (ja - Kinga Skowrońska, kolega - Adam Jacuński i koleżanka - Olga Liszkowska) musi przekazać powierzone wcześniej obowiązki i funkcje godnym i wybranym przez was następcom. Mamy nadzieje, że nasza roczna kadencja dobrze wpisała się w życie szkoły i zostanie zapamiętana. Niestety nie udało nam się spełnić wszystkich naszych planów, natomiast jesteśmy przekonani, że nowy samorząd uczniowski będzie w stanie kontynuować działania w celu realizacji istniejących już założeń.

Korzystając z okazji , iż jest to moje ostatnie przemówienie chciałabym w imieniu samorządu uczniowskiego podziękować wszystkim osobom, które pomagały nam w wykonywaniu swoich obowiązków m.in.: pani Alinie Stephan-Śmidodzie, która włożyła dużo serca w opiekę i pomoc przy działaniach samorządu. Muszę podkreślić, że jest nam ciężko przekazać pióro, gdyż praca w samorządzie uczniowskim była dla nas czystą przyjemnością. Pełniąc powierzone nam funkcje nauczyliśmy się wielu przydatnych rzeczy, takich jak radzenie sobie ze stresem lub chociazby praca zespołowa.

Jeszcze raz wszystkim dziękujemy, a nowemu samorządowi życzymy powodzenia w realizacji swoich planów.
Uroczyste przekazanie pióra
Uroczyste przekazanie obowiązków.