26 czerwca 2020

Podziękowania nauczycieli

NAGRODA DIAMENTOWEGO TYGRYSA I PODZIĘKOWANIE

ALEKSANDRY SĘKOWSKIEJ

za najwyższy drużynowy  wynik sportowy dla Szkoły,  na poziomie wojewódzkim, wzorowe wywiązywanie się z obowiązków, aktywny udział w Szkolnym Klubie Sportowym, godne reprezentowanie szkoły w licznych zawodach, za zajęcie II m-ca w I Edycji Endomondo Bike LOTPchallenge  oraz wyjątkowe zaangażowanie w sportowe życie szkoły i poza nią w roku  2019/2020.

Księżniczko Moja Droga, dziękuję Ci za cały ten  wspólny czas spędzony na sportowo, za nowe doświadczenia z kolejną dyscypliną sportu, za wszystkie zacięte  pojedynki i rywalizacje na boisku...i za to, że zawsze mogę na Tobie polegać!

NAGRODA DIAMENTOWEGO TYGRYSA I PODZIĘKOWANIE

MARTYNY MAJDA

w dowód uznania za bardzo dobre wyniki sportowe, wzorowe wywiązywanie się z obowiązków, aktywny udział w zajęciach Szkolnego Klubu Sportowego, godne reprezentowanie Liceum w zawodach oraz wyjątkowe zaangażowanie w sportowe życie szkoły i poza nią w roku szkolnym 2019/2020.

Marti, Tygrysico Moja, dziękuję Ci za ten wspaniały, na sportowo spędzony czas, za wspólne konstruktywne rozmowy i gierki na boisku. Dziękuję, że zawsze mogę na Ciebie liczyć.

NAGRODA  I PODZIĘKOWANIE

MARTYNY PACHALSKIEJ

za najwyższy drużynowy wynik sportowy dla Szkoły, na poziomie wojewódzkim, wzorowe wywiązywanie się z obowiązków, aktywny udział w zajęciach Bad SKS oraz godne reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych w roku szkolnym 2019/2020.

MARIANNY DOMBROWSKIEJ

za aktywny udział w życiu Szkolnego Klubu Sportowego, godne reprezentowanie szkoły w zawodach o Mistrzostwo Powiatu w Koszykówce i Piłce Siatkowej w roku szkolnym 2019/2020 oraz za pomoc i wsparcie w oprawie sędziowskiej podczas organizacji Finału Wojewódzkiego w Badmintonie.

OLGI GRABOWSKIEJ

za godne reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych o Mistrzostwo Powiatu w Drużynowym Badmintonie i Koszykówce w roku szkolnym 2019/2020 oraz za pomoc i wsparcie w oprawie sędziowskiej podczas organizacji Finału Wojewódzkiego w Badmintonie.

GRATULACJE I PODZIĘKOWANIA

WIKTORII RYBARCZYK

za zwycięstwo w I Edycji Endomondo Bike LOTPchallenge z wynikiem  722,9 km.

Dziękuję Ci Wiktoria za zaangażowanie w sportowe życie Liceum, wzorowe wywiązywanie się z obowiązków oraz godne reprezentowanie szkoły w Mistrzostwach Powiatu w Koszykówce.

GRATULUJĘ! DZIĘKUJĘ! DOCENIAM! Beata Durnowska

NAGRODA I PODZIĘKOWANIE

HUGO PRZYBYŁA

za najwyższy wynik indywidualny dla Szkoły – IX m-ce w pływaniu stylem dowolnym, na dystansie 50m – podczas Finału Wielkopolskiego XXI Igrzysk Młodzieży Szkolnej, za aktywny udział w Szkolnym Klubie Sportowym oraz godne reprezentowanie Liceum w zawodach sportowych w roku szkolnym 2019/2020.

DZIĘKUJEMY! Krzysztof Karaś, Paweł Kapłon

DLA EMILII PAŁĘZY

Emilko, gratulujemy udanego debiutu w Turniejach  Debat Oksfordzkich. Mamy nadzieję, że będziemy miały przyjemność nadal obserwować Twój ogromny rozwój osobisty. Życzymy wielu wyzwań, bo potrafisz im sprostać.

DLA EMILII SZLANDROWICZ

Emilko, to była ogromna przyjemność obserwować Cię, gdy zmagałaś się z oponentami w Turniejach Debat Oksfordzkich. Życzymy dalszych sukcesów i wielu wyzwań!

DLA MATYLDY SKRZYPCZAK

Matyldo, gratulujemy udanego debiutu w Turniejach Debat Oksfordzkich. Jesteś niezwykle pracowita, co w połączeniu z talentem może oznaczać jedno : SUKCES!

DLA OSKARA SIECZKARKA

Oskarze, dziękujemy za ogrom inspiracji , Twoją wiedzę historyczną, która bardzo wzmacniała w tym roku Szkolny Klub Debat Oksfordzkich.

DLA GABRIELI FRĄCKOWIAK

Gabrysiu, z przyjemnością obserwowałyśmy Twoje zmagania i zwycięstwa nad samą sobą. Mamy nadzieję, że udział w Debatach Oksfordzkich będzie nadal inspirował Cię do poszukiwań odpowiedzi na pytania, które sama sobie stawiasz.

DLA BARBARY WICHNIAREK

Basiu, dziękujemy ,że Twoja wiedza i osobowość stanowiła ogromne wsparcie dla Szkolnego Klubu Debat Oksfordzkich. Życzymy , abyś nie ustawała w poszukiwaniu odpowiedzi na najważniejsze dla siebie pytania.

DLA ŁUKASZA PALUSZKIEWICZA

Łukaszu, dziękujemy za nieustające wsparcie Twoją wiedzą , kompetencjami społecznymi, które sa tak ważne przy działalności Szkolnego Klubu Debat Oksfordzkich. To dobra droga, z przyjemnością będziemy obserwować, jak po niej kroczysz.

DLA JANA PODBOROWSKIEGO

Janku, gratulujemy fantastycznego debiutu w Debatach Klimatyczno- Środowiskowych UAM. To przyjemność obserwować, jak rozwijasz swój potencjał. Mamy nadzieję, że tegoroczne dokonania będą dopiero początkiem Twojego debatowania.

DLA ARKADIUSZA STOLARSKIEGO

Arku, dziękujemy za ogrom inspiracji, inicjatyw i Twoja wrażliwość, bez której Szkolny Klub Debat Oksfordzkich byłby niepełny. Masz ogromny potencjał i mamy nadzieję obserwować, jak go wykorzystujesz.

DLA MICHAŁA KUBALI

Michale, to była przyjemność obserwować Cię w roli Marszałka Debat. Mamy nadzieję, że nadal będziesz wzmacniał swoje debatanckie kompetencje.

DLA JANA WIELOPOLSKIEGO

Janku, gratulujemy udanego debiutu w Turniejach debat Oksfordzkich. Jesteś niezwykle pracowity i konsekwentny w dążeniu do własnego rozwoju. To ogromna przyjemność mieć Ciebie w zespole i mieć świadomość, że zawsze możemy na Ciebie liczyć.

DLA ADAMA PIEKARKA

Adamie, to ogromna przyjemność obserwować, jak konsekwentnie rozwijasz swoje talenty i osobowość. To niezwykłe, jak Turnieje Debat Oksfordzkich, w których uczestniczysz już drugi rok, wpłynęły na Ciebie, jako młodego człowieka. Dziękujemy za inspirowanie młodszych kolegów, życzliwość i umiejętność dzielenia się wiedzą. To naprawdę niezwykłe, że jesteś zawsze wtedy, gdy na Ciebie liczymy. Za to szczególnie dziękujemy.

PS Ale Harrego Pottera musisz znać. Bajkowych wakacji :* !

DLA OLI SĘKOWSKIEJ

Olu, dziękujemy Ci za Twoją wrażliwość i wiedzę, która niezwykle wzmacniała drużynę Szkolnego Klubu Debat Oksfordzkich. Mamy nadzieję, że będziesz kontynuować swoją przygodę z debatami.

Marzena Kasendra-Filipiak i Paulina Habryło

unnamed