24 kwietnia 2020

PODZIĘKOWANIA NAUCZYCIELI

dla

Jakuba Goraja

za godne reprezentowanie Liceum w licznych szkolnych i gminnych uroczystościach (nawet w trakcie choroby), gdzie z dumą niosłeś sztandar Liceum im. Powstańców Wielkopolskich,

za wysoką kulturę osobistą, ogładę i elokwencję
oraz interesujące rozmowy, które podtrzymywały moją wiarę w Młodego Człowieka pobudzały ciekawość świata i inspirowały do dalszych działań

Dyrektor szkoły, Mirosława Przyłudzka-Moryl

Podziękowania dla Konrada Kamińskiego i Kacpra Trzybińskiego,
aktywnych i kreatywnych członków licealnego zespołu teatralnego "Przy Okazji".

Panowie,dziękuję,że za pomocą metafory teatralnej mieliście wolę konfrontowania się ze światem współczesnym.
Konradzie!

Dziękuję za kreację Taty Diabła ( "O siłach boskich i diabelskich w Skybuksie"), któremu dałeś taką determinację, że deklarował, cytuję: "Zadzwonię do Pana Boga".
Dziękuję za energię i indywidualny rys wniesiony w postać Buntownika ("Ciąg dalszy" ), który nie zgadza się z wypowiadaną przez niego tezą : "W życiu trzeba się czołgać, czołgać, czołgać". (Andrzej Bursa)
Kacprze!

Dziękuję za rolę Aksamitka ( "O siłach boskich i anielskich w Skybuksie"), który w Twojej propozycji był zniewalający- tańczył, śpiewał,porywał publiczność.
Dziękuję za kreację demonicznego Rodzica w "Ciągu dalszym",która była wyrazem Twojej niezgody na proponowany przez niego model wychowania.

Chłopcy! Panowie! Dziękuję Wam i życzę wiele dobrego.
Grażyna Smolibocka

Podziękowanie dla Zuzanny Janiec

Zuziu dziękuję, że zawsze mogłam na Ciebie liczyć, za twoją wiedzę i umiejętności wykorzystywane na lekcjach historii. Za udział w Lidze Historycznej i za II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie o „ziemiaństwie”. Pamiętaj to wtedy jeden z prof. Uniwersytetu Jagiellońskiego mówił o Twoim wielkim talencie humanistycznym, to Ciebie chciałby widzieć wśród swoich studentów.

Życzę Tobie wielu sukcesów!

Podziękowanie dla Patrycji Gapik

Za udział w Ogólnopolskim projekcie edukacyjnym, za wyróżnienie tam otrzymane.  Dziękuję Tobie, za dwukrotnie zorganizowanie spotkania z Panią Wandą Niegolewską, dzięki Wam przynajmniej część uczniów wie kim byli ziemianie.

Podziękowanie dla Zuzanny Kruszewskiej

Za udział w Ogólnopolskim projekcie edukacyjnym, za wyróżnienie tam otrzymane.  Dziękuję Tobie, za dwukrotne zorganizowanie spotkania z Panią Wandą Niegolewską, dzięki Wam przynajmniej część uczniów wie kim byli ziemianie

Podziękowanie dla Wiktorii Nowakowskie

Za udział w Ogólnopolskim projekcie edukacyjnym, za wyróżnienie tam otrzymane.  Dziękuję Wam, za dwukrotne zorganizowanie spotkania z Panią Wandą Niegolewską, dzięki Wam przynajmniej część uczniów wie kim byli ziemianie

Podziękowanie dla Maryny Kędzierskiej

Za udział w licznych konkursach historycznych, za miłe chwile spędzone w Gnieźnie na konkursie o Powstaniu Wielkopolskim, za udział Lidze historycznej i sukcesy, które tam osiągnęłaś.

Podziękowanie dla Jana Dembińskiego

Z udział w licznych konkursach historycznych, za miłe chwile spędzone w Gnieźnie na konkursie o Powstaniu Wielkopolskim, za udział Lidze historycznej i sukcesy, które tam osiągnąłeś.

Podziękowanie dla Konrada Grześkowiaka

Konradzie dziękuję, że pokazałeś na co Cię stać!

Za każdą lekcję historii kiedy udowadniałeś mi, że przez dwa lata myliłam się i nie potrafiłam dostrzec w Tobie wielkiego historycznego talentu.

Z życzeniami dalszych sukcesów, wierząc, że wszystko co najgorsze już za Tobą

Podziękowanie dla Mateusza Nowotnego

Mateuszu dziękuję za nadzieję, którą  mi dałeś pokazując, że będąc zdeterminowanym można osiągnąć sukces. Za urok osobisty i piękny uśmiech, który towarzyszył Tobie na każdej lekcji historii.

Podziękowanie dla Jakuba Goraja

za udział w licznych konkursach historycznych i reprezentowanie szkoły w Lidze przedmiotowe z historii.

Z życzeniami sukcesów

Tarnowo Podgórne 24.04.2020 r.

Paulina Habryło

Jeżeli kochasz
czas zawsze odnajdziesz
nie mając nawet ani jednej chwili.
                                  Ks.Jan Twardowski

dla

Joasi  Bartmińskiej
Oli Chizari
Klaudii Heliasz
Kajetana Ignaszaka
Oskara Kucharczaka
Bartosza Zwolińskiego

za otwarte serca i dłonie, za nieobojętność, za czułość nad losem ludzi samotnych i opuszczonych zwierząt.
Byliście tam gdzie Was potrzebowano, za to społeczność szkolna składa Wam serdeczne podziękowania.

DLA

ALEKSANDRY CHIZARII, KLAUDII HELIASZ I DOMINIKA ADAMCZAK

ZA
WSPANIAŁA PRACĘ, WSZELKIE INICJATYWY, KREATYWNOŚC I NIEZWYKŁE ZAANGAŻOWANIE W PRCU SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO LO W TARNOWIE PODGÓRNYM

DLA

BARTOSZA ZWOLIŃSKIEGO

ZA

aktywną postawę na lekcjach biologii, analityczne myślenie, działania na rzecz pracowni biologicznej, wszelkie działania na polu biologicznym oraz

I  i II miejsce w Powiatowym Konkursie Ekologicznym Kochajmy nasze małe ojczyzny

w 2018 i 2019 roku

oraz finał Okręgowy XXXIV Olimpiady Wiedzy Ekologicznej 2019 roku

reprezentowanie klasy w szkolnych konkursach przedmiotowych oraz udział w XXXIX

finale wojewódzkim  Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

życzeniami samych sukcesów w dalszym życiu i na polu biologicznym.

POZDRAWIAM

ALINA ŚMIDODA