MENU
24 kwietnia 2020

Podziękowanie III A

Drodzy Nauczyciele!   
Dziś żegnamy się z Wami po trzech latach nauki pełnych wspomnień, nowych znajomości, wspólnych żartów na lekcjach, czasu spędzonego nie tylko edukacyjnie, ale także na rozmowach o wszystkim; naszych zainteresowaniach, problemach. Dziękujemy za ogrom wiedzy przekazany nam przez te lata, wiele cierpliwości oraz wiary w nasze możliwości i zachęcania nas do stawiania sobie coraz to wyższych celów. Dziękujemy za bycie zwyczajnie dla nas, w trudnych chwilach oraz sytuacjach codziennych, gdy motywacji zaczynało brakować. Już teraz jako absolwenci możemy powiedzieć, że chwile spędzone w naszym Liceum zapamiętamy na długo i będziemy ze sobą dumnie nieść, wraz ze wspaniałymi przyjaźniami, miłościami, wiedzą, nadzieją i perspektywą na przyszłość.

Nasza droga Wychowawczyni!
Pani Marzenko! Szczególnie Pani dziękujemy za dwa lata, jako najlepszej wychowawczyni, która nas świetnie poznała, rozumiała i zintegrowała. Dziękujemy za wiele rzeczy, których nie zdołamy wymienić. Za przekazaną nam wiedzę w przyjacielskiej atmosferze, która nie mijała nawet, gdy pojawiało się hasło: „wyciągamy karteczki”. Za wspólne żarty, wycieczki, rozmowy na zoomie. Przede wszystkim dziękujemy za nieustanną wyrozumiałość i cierpliwość dla nas, a także pomoc w sprawach wychowawczych.
Dziękujemy

- Pani „służbowe dzieci”
Klasa IIIA:
- Monika Czajka,
- Jan Dembiński
- Patrycja Gapik
- Markus Graja
- Konrad Grześkowiak
- Zuzanna Janiec
- Konrad Kamiński
- Martyna Kędzierska
- Julia Knaflewska
- Kacper Krawczyk
- Zuzanna Kruszewska
- Aleks Kurek
- Jakub Łochyński
- Bartosz Mały
- Weronika Mazankiewicz
- Mikołaj Milcarz
- Maja Napierała
- Wiktoria Nowakowska
- Mateusz Nowotny
- Kamil Roszyk
- Oliwia Różalska
- Jakub Sękowski
- Stanisław Ślósarek
- Kacper Trzybiński
- Julia Tomczak
- Sebastian Wandelt
- Ola Wichura

 
 
Klasa III A z wychowawcą
Klasa III A z wychowawcą
Klasa III A z wychowawcą
       
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.