6 listopada 2018

Pomóżmy Przemkowi naszemu byłemu uczniowi

Przemek, nasz były uczeń, bardzo pogodny człowiek, który swoim optymizmem zaraża innych, wielkie nadzieje wiąże z operacją kręgosłupa. Przy swojej nieuleczalnej chorobie zakwalifikowanie się do tego zabiegu stanowi wielki sukces szeregu starań podjętych z jego strony. Operacja jest refundowana przez NFZ, przeprowadzona w Zakopanym, ale transport pacjent musi zapewnić sobie sam. I właśnie o wsparcie w pozyskaniu środków na karetkę z respiratorem do Zakopanego Przemek zwraca się  również do nas:

„prosząc wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc”.

Osoby chcące wesprzeć Przemka mogą wpłacać na konto podane w ulotce lub dawać do słokia znajdującego się bibliotece szkolnej.

była nauczycielka matematyki Przemka uzdolnionego w tym kierunku
Mirosława Przyłudzka-Moryl

ulotka