22 grudnia 2020

Pożegnanie Przemka jeszcze raz

Chcielibyśmy poinformować i poprosić wszystkich zainteresowanych, o dołączenie do mszy świętej w intencji naszego byłego ucznia - Przemka Duberta, która odbędzie się 23.12.2020r. o godzinie 17.00 w kościele, w Tarnowie Podgórnym (kościół duży, w parku). W piątek odbył się pogrzeb, na którym pojawili się przyjaciele Przemka. Zawsze podczas rozmów, powtarzał jedną rzecz, że uwielbia rozmawiać z młodymi ludźmi i wspaniale wspomina naszą szkołę. Dlatego właśnie, uważamy że fantastycznie by było, gdyby jak najwięcej osób uczestniczyło w mszy świętej w jego intencji. Z powodu całej tej sytuacji, zostanie zorganizowana transmisja internetowa, którą będzie można znaleźć na stronie parafii w Tarnowie Podgórnym. Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa.

Wolontariat LOTP

c4ea8f1c8081e44733dfc2bc4372ffe8