Procedury komunikacji pomiędzy psychologiem szkolnym a uczniem i rodzicem ( opiekunem prawnym)

Procedury komunikacji pomiędzy psychologiem szkolnym

a uczniem i rodzicem ( opiekunem prawnym)

1. Podstawową formą kontaktu zdalnego z uczniami, rodzicami, opiekunami prawnymi jest platforma librus.
  2. Odczytanie wiadomości przez ucznia, rodzica (prawnego opiekuna) jest traktowane jako zapoznanie się z jej treścią.
  3. Psycholog szkolny informuje rodziców o charakterze zajęć realizowanych we współpracy z zewnętrznymi podmiotami za pomocą platformy librus. Zgoda /sprzeciw rodzica (prawnego opiekuna) na uczestnictwo ucznia w takich zajęciach powinna/powinien zostać przekazana/y do szkoły w formie pisemnej elektronicznej (za pośrednictwem platformy librus) lub papierowej.
  4. Inną formą kontaktu jest rozmowa telefoniczna. Psycholog szkolny jest dostępny pod oficjalnym numerem telefonicznym szkoły w godzinach pracy.
  5. Adres e-mail do kontaktów w razie potrzeby przekazania dokumentów elektronicznych to: psycholog@liceumtp.edu.pl
  6. Psycholog szkolny zachęca wszystkich do bezpośredniej rozmowy w szkolnym gabinecie!

ZGODA NA UCZESTNICTWO W ZAJĘCIACH REALIZOWANYCH WE WSPÓŁPRACY Z ZEWNĘTRZNYMI PODMIOTAMI

Wyrażam zgodę / nie wyrażam zgody* na uczestnictwo mojego dziecka w zajęciach realizowanych z zewnętrznymi podmiotami.

Zgoda może zostać wycofana/udzielona w dowolnym  czasie.

*niepotrzebne skreślić

………………………………………………….