5 grudnia 2017

Projekcja filmu w Katedrze Filmu, TV i Nowych Mediów IFP UAM

9 lutego 2015r. uczniowie klasy humanistycznej II a po raz kolejny uczestniczyli w zajęciach na poznańskiej „filmówce”.  Film pt. „Eroica” wzbudził duże zainteresowanie młodzieży, która przyzwyczajona do kolorowych tabloidów spotkała się z dośc trudnym obrazem. Analiza filmu po projekcji i ukierunkowana przez pracownika naukowego dyskusja, rozwiała wiele wątpliwości i pytań uczniów.

Kolejna już lekcja analizy filmu pomoże nam zapewne w przygotowaniu do Konkursu z wiedzy o filmie organizowanym przez Katedrę Filmu.