13 grudnia 2022

Projekt społeczny "Cancel Cancer"

"Cancel Cancer" to projekt społeczny tworzony przez grupę uczniów w naszej szkole. Jak sama nazwa wskazuje, ma on na celu uświadamianie młodzieży na temat raka, jego profilaktyki oraz leczenia. Jest to choroba, na którą każdy może zachorować, niezależnie od wieku.

Zespół realizujący ten projekt w składzie:

• Kamila Frołow

• Jakub Cieśnik

• Natalia Knaś

• Amelia Wilczyńska

• Zuzanna Pawela

bierze udział w Olimpiadzie “Zwolnieni z Teorii”, największej tego typu w Polsce.

Obecnie zespół jest na etapie planowania wyżej wymienionego projektu. W kolejnych krokach będzie zajmować się realizacją która obejmuje m.in zaproszenie do naszego liceum gości, takich jak dietetyk, lekarz onkolog czy psycholog  oraz zorganizowanie wydarzenia dla uczniów, rodziców i nauczycieli.

Cancer_Cell_School