18 marca 2022

Projekt w ramach eTwinningu „Volles Haus” został zakończony

Projekt w ramach eTwinningu „Volles Haus” został zakończony. Podsumowaliśmy nasze działania, które prowadziły do powstania książeczki w StoryJumper o wielopokoleniowej rodzinie. Poszczególni członkowie zostali opisani przez uczestników z czterech szkół (byliśmy podzieleni na zespoły), zamieszczone zostały również nasze nagrania. W oparciu o te informacje prowadziliśmy wideokonferencje, współzawodniczyliśmy ze sobą, tworzyliśmy interaktywne gry, które wykorzystaliśmy łącząc się ze szkołami, ale również na zajęciach lekcyjnych, pracowaliśmy z nowym słownictwem korzystając z aplikacji AnswerGarden oraz nagrywaliśmy filmiki umieszczając je w Canvie. Każdy z uczestników otrzymał dyplom za aktywny udział w projekcie i pełne zaangażowanie. Dzięki temu projektowi uczniowie bardzo się zintegrowali, otworzyli się na inne możliwości nauki języka, szybciej opanowali materiał, a co najważniejsze, wykonywali te zadania z wielką ochotą i uśmiechem.
Kolaż zdjęć - dyplomy
Kolaż zdjęć - książeczka
Kolaż zdjęć - ankieta
Kolaż zdjęć- notatki oraz pyt