30 lipca 2021

Rekrutacja 2021/2022

Listy kandydatów przyjętych zostaną wywieszone w holu szkoły 02.08.2021 r. o godz. 12.00.

Przypominamy, że osoby, które chcą wziąć udział w II turze naboru (tzw. nabór uzupełniający), by podjąć naukę w Liceum Ogólnokształcącym w Tarnowie Podgórnym, proszone są o składanie wniosków elektronicznie w systemie nabor.pcss.pl/poznan .

Nabór uzupełniający będzie przeprowadzony zgodnie z następującym harmonogramem:

• od 03.08. do 05.08.2021 r. - zlożenie wniosku o przyjęcie do szkoły ponadpostawowej

• od 05.08. do 13.08.2021 r. - weryfikacja przez Komisję Rekrutacyjną wniosków o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej i dokumentów potwierdzających spełnienie przez kandydata warunków i kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym

• 16.08.2021 r. - podanie do publicznej wiadmości listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych

• od 17.08. do 20.08.2021 r. do godz. 15.00 - potwierdzenie woli przyjęcia przez przedłożenie oryginału świadectwa ukończenia szkoły podstawowej i oryginału zaświadczenia o egzaminie

• 23.08.2021 r. - podanie przez Komisję Rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie Kuratorium --> TUTAJ.

UWAGA!

Wnioski bez oryginałów dokumentów nie będą rozpatrywane.
O przyjęciu zdecyduje liczba uzyskanych punktów. Drugim kryterium kwalifikacji kandydatów z równą liczbą punktów będą indywidualne sytuacje losowe.
Nabór - ważne informacje - plakat