27 sierpnia 2020

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2020/2021

Drodzy Uczniowie!
Informujemy, że uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się według następującego harmonogramu:

1) klasy pierwsze – godzina 9.00
Kochane Pierwszaki, spotykamy się na boisku szkolnym, gdzie odbędzie się krótkie spotkanie z panią Dyrektor, a następnie przejdziecie do klas z wychowawcami.
Jeśli pogoda nie dopisze, to wtedy od 9.00 wychowawcy czekaja na Was w salach lekcyjnych:
• 1 A – sala nr 40
• 1B- sala nr 48A
• 1C- sala nr 33

2) klasy drugie i trzecie– godzina 11.00
Kochani Uczniowie! Spotykacie się z wychowawcami w swoich klasach. Wychowawcy przedstawią Wam zasady funkcjonowania w szkole w nowych, pandemicznych warunkach. Pamiętajmy, że to naprawdę wyjątkowy czas.
Uczniowie klas trzecich ! Maturzyści!
Klasy: 3A, 3B, 3C- po rozpoczęciu roku szkolnego pozostajecie w klasach, a nauczyciele przedmiotów maturalnych przedstawią Wam zasady obowiązujące na lekcjach. Omówią wszystkie sprawy organizacyjne po to, aby od 2.09 naprawdę wykorzystać każdy dzień nauki stacjonarnej już na solidną naukę.
UWAGA!
W szkole obowiązuję maseczki! Ściągacie je tylko w czasie , gdy jesteście w sali lekcyjnej.
1.09. przychodzicie w maseczkach, a przed wejściem dezynfekujecie dłonie! Dbajmy o siebie wzajemnie! I do zobaczenia!

Ia P- 40
Marzena Kasendra - Filipiak