6 grudnia 2018

Wizytówki

Na spotkania tutorskie zapraszają:

Paweł Dłużewski

Lubię rozmawiać, więc tutoring będzie dobrą okazją do nawiązania ciekawej współpracy z uczniem. Tutoriale wspomogą rozwój zainteresowań i pasji ucznia, wzbogacą zarówno ucznia, jak i tutora w nową wiedzę i umiejętności.
Jestem anglistą i trenerem biznesu, ale poza tymi dziedzinami bliskie są mi również zagadnienia związane z nowymi technologiami, rozwojem społecznym i interpersonalnym i szczególnie w tych obszarach widzę możliwość współpracy. Tutoriale mogą odbywać się w języku polskim lub angielskim.

Mirosława  Przyłudzka-Moryl

Jestem nauczycielem matematyki. Tutoring to dla mnie możliwość spotkania się z uczniem, drugim człowiekiem, zaznajomienia się z jego sukcesami, problemami oraz planami na przyszłość. Ciekawość świata, wspólne zainteresowania, pasje mogą być w tym pomocne. Mnie osobiście wciąż zaskakuje  matematyka z jej konsekwencją, logiką, praktycznością ale jednocześnie abstrakcyjnością i nieprzewidywalnością. Relaksuję się oglądając film, słuchając muzyki - w tym filmowej, czytając książki i podróżując w miejsca z kadr oglądanych filmów, kart książek czy wybrzmiewających w słuchanych utworach. Na spotkania zapraszam wszystkich tych, którzy chcieliby rozwijać swoje pasje, odkryć mocne strony, poszukują odpowiedzi na nurtujące ich pytania.

Paweł Smolibocki

Jeżeli interesujesz się naukami humanistycznymi – szczególnie literaturą, historią filmu lub chcesz się czegoś więcej dowiedzieć o sobie i świecie w którym żyjesz, masz problemy z określeniem swojego „ja” – zapraszam na tutoring. Jestem doświadczonym nauczycielem języka polskiego, człowiekiem otwartym i życzliwym, lubię młodych ludzi, potrafię ich słuchać a może i pomóc.

Grażyna Smolibocka

Jestem nauczycielką języka polskiego, wychowawczynią, pasjonatką literatury i teatru.  Z entuzjazmem i zaangażowaniem podejmę się wsparcia uczniów w rozwijaniu talentówi zainteresowań. Pomogę w odkrywaniu mocnych stron, planowaniu przyszłości i stawianiu celów. Mam doświadczenie w pracy z grupami teatralnymi. Lubię rozmawiać z ludźmi, jestem ich ciekawa.Zapraszam na zajęcia tutorskie uczniów ambitnych, chcących rozwijać się polonistycznie, teatralnie i filmowo.

Alina Stephan-Śmidoda

Jestem nauczycielem biologii i przyrody. Lubię pracować z młodzieżą, która chce się rozwijać, zdobywać nowe umiejętności oraz poszerzać swoją wiedzę. Sama kocham przyrodę i wszystkie jej  aspekty. Oferuję ciekawe spotkania, podróż w świat szeroko rozumianej biologii  z jej centralnym elementem- człowiekiem. Proponuję pomoc w odkrywaniu Twoich talentów, mocnych stron i pracę nad ich rozwijaniem.

Wszystkich, którzy chcieliby podążać ścieżkami wiedzy biologicznej, zainteresowanych miejscem człowieka w świecie organizmów żywych, szukających interesujących faktów naukowych  i planujących dalszą edukację w tym zakresie, zapraszam do współpracy. Razem osiągniemy sukces.

pobrane