13 września 2017

Spotkanie z Arcybiskupem Stanisławem Gądeckim

13 września 2017 roku nasze liceum odwiedził Arcybiskup Stanisław Gądecki. Spotkanie rozpoczęło się od oficjalnego przywitania gościa przez Panią Dyrektor. po którym została wyświetlona prezentacja o historii naszej szkoły. Uczennica klasy IIIa Dominika Witajewska pięknie zaśpiewała utwór pt. Modlitwa wzruszając wszystkich zebranych na spotkaniu gości, nauczycieli i uczniów. Arcybiskup przemawiając do młodzieży wypowiedział wiele mądrych i ważkich słów, wskazując na rolę miłości, tolerancji i wzajemnej życzliwości w czasach, w których żyjemy. Następnie znamienity Gość wpisał się do szkolnej Księgi pamiątkowej.

Arcybiskup Stanisław Gądecki wpisuje się do szkolnej Księgi pamiątkowej.
Spotkanie z Arcybiskupem Stanisławem Gądeckim
Uczniowie prezentują historię szkoły.
Pani dyrektor Mirosława Przyłudzka-Moryl przemawia ze sceny.
Dominika Witajewska na scenie
Arcybiskup Stanisław Gądecki przemawia ze sceny.
Sala wypełniona uczniami, nauczycielami i duchownymi