18 kwietnia 2018

Spotkanie z pracownikami John Deere'a

Dnia 17.04.2018 r. w Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Wielkopolskich w Tarnowie Podgórnym odbyło się spotkanie klas 1a, 3a oraz 3b z przedstawicielami firmy John Deere. Ze środków finansowych John Deer Foundation Fundacja United Way Polska  w naszej szkole realizowany jest juz 3 rok projekt pt. "Dobry Uczeń". Dzięki temu wsparciu uczniowie liceum mogą korzystać z dodatkowych zajęć wyrównujących i rozwijających wiedzę.
Po krótkim wstępie charakteryzującym główne zadania firmy, pracownicy opowiedzieli nam historię własnych awansów zawodowych i ścieżek rozwoju, aż do stanowisk w firmie 'John Deere'.
Spotkanie było bardzo pomocne, szczególnie dla tegorocznych klas maturalnych, które już niedługo będą podejmować decyzję, jaką ścieżkę życiową wybrać.

Zuzia Janiec, Zuzia Kruszewska, Patrycja Gapik z Klasy 1a
IMG_6979