8 kwietnia 2019

Strajk w liceum - komunikat.

Szanowni Rodzice,

W związku z potwierdzeniem przez Zarząd Oddziału ZNSZZ Solidarność akcji strajkowej, informuję że od dnia 08 kwietnia br. do odwołania nie będą odbywały się zajęcia lekcyjne. Organizowany bezterminowy strajk nauczycieli i pracowników szkoły powoduje, iż szkoła nie będzie w stanie zapewnić wystarczającej liczby nauczycieli do prowadzenia zajęć i sprawowania prawidłowej opieki nad młodzieżą.

Z uwagi na zaplanowane w dniach 8 i 9 kwietnia w naszej szkole rekolekcje ksiądz z grupą młodzieży pojedzie do Poznania. Zorganizowanie opieki dla uczniów nie biorących udziału w rekolekcjach, którzy przychodzili na inne zajęcia przygotowywane przez nauczycieli może  w obecnej sytuacji okazać się niemożliwe.

Jako dyrektor szkoły zwracam się z do Państwa z prośbą o pomoc i zapewnienie opieki dzieciom w tych dniach.

Ze względu na toczące się negocjacje i dynamiczny charakter sprawy, proszę o śledzenie komunikatów umieszczanych na tablicy ogłoszeń, wiadomości w dzienniku elektronicznym i na stronie internetowej szkoły. O wszystkich zmianach będę Państwa niezwłocznie informowała.

Przepraszam za utrudnienia i proszę o wyrozumiałość w tej niezwykle trudnej dla całego środowiska oświatowego sytuacji.

Mirosława Przyłudzka-Moryl – dyrektor szkoły

demonstration-2137450_960_720