22 grudnia 2020

Świąteczna współpraca międzynarodowa

W trakcie nauczania zdalnego możliwa jest także współpraca międzynarodowa. Nawiązaliśmy kontakt z gimnazjum w mieście Zaleszczyki, położonym w głębokim jarze w zakolu Dniestru, administracyjne miejscowość ta znajduje się w obwodzie tarnopolskim Ukrainy. Uczniowie klasy IC naszego liceum zaprezentowali koleżankom i kolegom z Ukrainy w krótkim filmie zwyczaje świąt Bożego Narodzenia oraz złożyli im życzenia. Uczniowie ze szkoły z Ukrainy złożyli nam życzenia oraz zaśpiewali dla nas kolędę. Wszystko w języku niemieckim. Poniżej prezentujemy efekty naszej pracy oraz uczniów z Ukrainy.

Wszystkim życzymy zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia.

zyczenia